Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Популярне

  Авторизація

  Рекомендуємо

  Погода  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 7-04-2017, 11:46
  З метою уникнення шахрайських дій у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також удосконалення процедури державної реєстрації речових прав, Розділ V Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 № 1952–IV (далі – Закон) доповнено статтею 31-1 «Особливості проведення реєстраційних дій на підставі рішень судів».
  На підставі норм зазначеної статті Державна судова адміністрація України у день набрання законної сили рішенням суду, яке передбачає набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав, внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав), зупинення реєстраційних дій, внесення запису про скасування державної реєстрації прав або скасування рішення державного реєстратора, забезпечує передачу до Державного реєстру прав примірника такого судового рішення.

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 15-03-2017, 15:25

  Як отримати копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної, фізичної особи – підприємця?

  Порядком надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 (далі – Порядок), встановлено, що документи, які містяться в реєстраційній справі, у паперовій формі надаються за запитом про надання документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної, фізичної особи — підприємця, заявника, шляхом звернення до центру надання адміністративних послуг, утвореного при суб’єкті державної реєстрації, що відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» (далі – Закон) уповноважений зберігати реєстраційні справи у паперовій формі. У разі якщо відповідно до Закону державна реєстрація проводиться Міністерством юстиції України та його територіальними органами, документи, що містяться в реєстраційній справі у паперовій формі, надаються за запитом заявника шляхом звернення до Міністерства юстиції України або його територіальних органів, що відповідно до закону уповноважені зберігати реєстраційні справи у паперовій формі. Відповідно до пункту 2 Розділу І Порядку терміни вживаються у таких значеннях: запит — документ установленого Міністерством юстиції України зразка, який підтверджує волевиявлення особи щодо отримання виписки, витягу з Єдиного державного реєстру або документів, що містяться в реєстраційній справі, у паперовій формі; заявник — фізична особа, юридична особа, які бажають отримати відомості з Єдиного державного реєстру, або уповноважені ними особи. Разом із запитом заявник подає документ, що підтверджує внесення плати за надання документа в паперовій формі, що міститься у реєстраційній справі. Плата справляється за кожен отриманий документ. Запит не підлягає реєстрації у Єдиному державному реєстрі у разі відсутності документа про внесення плати за надання документів, що містяться у реєстраційній справі. Кількість документів, щодо яких подається запит, не обмежується. Частиною 4 статті 36 Закону встановлено, що за надання документа в паперовій формі, що міститься в реєстраційній справі справляється плата в розмірі 0,07 прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Частиною 3 статті 29 Закону передбачено, що реєстраційна справа в паперовій формі зберігається у суб’єкта державної реєстрації за місцезнаходженням юридичної особи, громадського формування, фізичної особи — підприємця:

  - щодо юридичної особи (крім громадського формування) та фізичної особи — підприємця — у виконавчих органах міської ради міст обласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення, Київській, Севастопольській міських, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністраціях;

  - щодо громадського формування, професійних спілок, їх організацій, об’єднань профспілок — у Міністерстві юстиції України, територіальних органах Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 20-02-2017, 09:50
  ПЛАТА з 01 січня 2017 року  у сфері державної реєстрації юридичних осіб (крім громадських формувань) та фізичних осіб-підприємців смотреть фильмы онлайн бесплатно222.doc [56.5 Kb] (cкачувань: 7)
  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 21-11-2016, 10:25

  Графік роботи

  відділу державної реєстрації Ставищенської районної державної адміністрації

   

  Прийом документів:                     Видача документів :                         Обідня перерва

  Понеділок – середа                        Понеділок –середа                           з 13:00 год до 13:45

  3 8:00 год до 13:00                        3 8:00 год до 17:00                         четвер – архівний день,

  Вівторок – п’ятниця                        п’ятниця                                       прийом та видача документів

  З 8:00 год до 15:00                        3 8:00 год до 16:00                         не здійснюється.

   

  тел. (04564) 5-23-73; e-mail:reestrstav@ukr.net

  Начальник відділу: Олефір Петро Петрович


  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 3-10-2016, 11:40

  ПОЛОЖЕННЯ

  про відділ державної реєстрації

  Ставищенської районної державної адміністрації  

   

  І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 

  1.1 Відділ державної реєстрації Ставищенської районної державної адміністрації (далі - відділ) утворюється головою Ставищенської районної державної адміністрації і є її структурним підрозділом.

  1.2. Відділ підпорядкований голові районної державної адміністрації та першому заступнику.

  1.3. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голови Ставищенської районної державної адміністрації, іншими нормативно-правовими актами, а також цим Положенням.

  З питань організації і методики ведення роботи у сфері державної реєстрації відділ враховує рекомендації Міністерства юстиції України.

  Реалізує інших наданих державою делегованих повноважень.

  1.4.Положення про Відділ затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.

  1.5. Граничну чисельність, фонд оплати праці працівників відділу в межах виділених коштів визначає голова районної державної адміністрації.

  1.6. Штатний розпис та кошторис відділу затверджує голова районної державної адміністрації.

  1.7. На посаду начальника відділу та державних реєстраторів відділу призначаються особи, що відповідають вимогам, передбаченими законами України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, а також кваліфікаційним вимогам, визначеними Міністерством юстиції України, іншими законодавчими актами. Усі працівники відділу призначаються та звільняються з посад головою районної державної адміністрації в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

  1.8 Посадові інструкції працівників відділу затверджує перший заступник голови.

  1.9. Відділ має власні печатки державних .

  1.10. Відділ утримується за рахунок коштів, передбачених на утримання структурних підрозділів районної державної адміністрації в межах кошторисних призначень.

   

   

  ІІ. ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ

  2.1. Основним завданням відділу є забезпечення надання доступних і якісних адміністративних послуг. Виконання повноважень райдержадміністрації у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

  2.2.Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

  1) забезпечує проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до закону;

  2) забезпечує надання інформації про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження відповідно до закону;

  3) вживає в межах компетенції заходів щодо ведення Державного реєстру прав на нерухоме майно;

  4) забезпечує взяття на облік безхазяйного нерухомого майна відповідно до закону;

  5) забезпечує ведення та зберігання:

  - реєстраційних справ, у тому числі переданих державними реєстраторами, які не перебувають у трудових відносинах з Ставищенською райдержадміністрацією та проводять державну реєстрацію прав;

  - реєстраційних справ, які сформовані відділом під час проведення державної реєстрації прав;

  6) вносить пропозиції голові Ставищенської райдержадміністрації щодо удосконалення роботи суб'єкта державної реєстрації прав;

  7) забезпечує державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та проведення інших реєстраційних дій відповідно до законодавства;

  8) забезпечує надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відповідно до законодавства;

  9) вживає в межах компетенції заходів щодо ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

  10) забезпечує ведення реєстраційних справ щодо державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

  11) проводить аналіз та опрацювання інформації з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців;

  12) сприяє висвітленню в засобах масової інформації матеріалів щодо стану державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

  13) інформує голову Ставищенської райдержадміністрації про стан виконання відділом завдань з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

  14) забезпечує здійснення визначених законодавством заходів щодо запобігання та протидії корупції;

  15) забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є;

  16) забезпечує захист персональних даних;

  17)забезпечує виконання завдань та доручень керівництва райдержадміністрації з питань організації надання якісних адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців;

  18) здійснює інші покладені на відділ повноваження згідно з чинним законодавством.

   

  ІІІ. ПОВНОВАЖЕННЯ ВІДДІЛУ

  3.1.У межах своєї компетенції Відділмає право:

  1) одержувати в установленому законодавством порядку від інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та їх посадових осіб інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань;

  2) під час проведення державної реєстрації прав на земельні ділянки використовувати відомості Державного земельного кадастру шляхом безпосереднього доступу до нього у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

  3) залучати працівників інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), представників громадських об’єднань (за згодою) для розгляду питань, що належать до його компетенції;

  4) інформувати голову Ставищенської райдержадміністрації у разі покладання на відділ роботи, що не відноситься до його завдань та функцій.;

  5) брати участь у засіданнях колегії Ставищенської райдержадміністрації, нарадах, комісіях, робочих групах з питань, віднесених до компетенції відділу.

  3.2. Відділ в установленому законодавством порядку та у межах повноважень взаємодіє з іншими структурними підрозділами та апаратом районної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форми власності і підпорядкування, об'єднаннями громадян.

   

  ІV. КЕРІВНИЦТВО ВІДДІЛОМ

  4.1.Відділ очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади головою районної державної адміністрації.

  4.2.Начальник відділу:

  1) очолює відділ, здійснює керівництво його діяльністю, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці працівників;

  2) подає на затвердження голові районної державної адміністрації положення про відділ;

  3)планує роботу відділу, вносить пропозиції до планів роботи районної державної адміністрації;

  4) Розробляє посадові інструкції працівників відділу та розподіляє обов’язки між ними, визначає ступінь їх відповідальності;

  5) вживає заходів щодо удосконалення організації та підвищення ефективності роботи відділу;

  6)звітує перед головою районної державної адміністрації про виконання покладених на відділ завдань та затверджених планів роботи;

  7) представляє інтереси відділу у взаєминах з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями;

  8) забезпечує дотримання працівниками відділу правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;

  9) є державним реєстратором відповідно законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

  10) скликає в установленому порядку наради, проводить семінари та конференції з питань, що належать до компетенції відділу;

  11) подає голові райдержадміністрації пропозиції щодопризначення на посаду та звільнення з посади у порядку, передбаченому законодавством,

  державних реєстраторів відділу, присвоєння їм рангів державних службовців, їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності;

  12) видає у межах своїх повноважень накази, організовує контроль за їх виконанням;

  Накази нормативно-правового характеру, які зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, підлягають державній реєстрації в територіальних органах Мін’юсту;

  13) проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень відділу;

  14) організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності державних реєстраторів структурного підрозділу.

  15) здійснює інші повноваження, визначені законом.

   

  V. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІДДІЛУ 

  5.1. Працівники відділу несуть відповідальність за належне виконання покладених на відділ цим положенням повноважень у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

  5.2. За порушення трудової та виконавської дисципліни працівники відділу притягуються до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

  VІ. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

  6.1. Припинення діяльності Відділу здійснюється у встановленому порядку відповідно до вимог чинного законодавства України.

  6.2. Зміни і доповнення до цього Положення вносяться в порядку, встановленому законодавством.