Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Популярне

  Авторизація

  Рекомендуємо

  Погода  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 23-05-2017, 15:52

  Державний реєстр виборців працює постійно Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

  Однією з основних засад ведення реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів вносяться зміни до персональних даних виборців, змінюється виборча адресу, вносяться нові записи про виборців, знищуються кратні записи та записи, термін зберігання яких минув.

  Найбільш достовірний результат дає безпосередня робота з виборцем.

  Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

  На даний час через «особистий кабінет виборця» можна отримати лише інформацію стосовно включення чи не включення до Державного реєстру виборців. В разі не включення необхідно безпосередньо звернутись до органу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації.

  Також звертаю увагу виборців на уточнення своїх персональних даних в зв'язку з перейменуванням вулиць, присвоєнням номерів новим будинкам і зміною нумерації існуючих будинків у відповідному населеному пункті.

  Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для вас завжди, для того, щоб ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору.

   

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 11-04-2017, 10:45

  У К Р А Ї Н А
  ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
  ПОСТАНОВА
  9 вересня 2015 року № 239
  Про Порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів
  (із змінами, внесеними постановами
  Центральної виборчої комісії від 9 жовтня 2015 року № 408,
  від 7червня 2016 року № 189)
  З метою здійснення контролю за організацією підготовки і проведення місцевих виборів,своєчасного отримання інформації про хід виборчого процесу та результати виборів, відповідно до частин дванадцятої, тринадцятої статті 17, пункту 1 частини першої статті 24, частини одинадцятої статті 25, частини тринадцятої статті 41, частини сьомої статті43, частини третьої статті 44, частини дванадцятої статті 85 та частини дванадцятої статті 86 Закону України "Про місцеві вибори", керуючись статтями11–13, пунктами 1, 6 статті 21, частиною другою статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісіяпостановляє:
  1.Затвердити Порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів (додається).
  2. Обласним, Київській міській державним адміністраціям, обласним, Київській міській радам забезпечити вжиття заходів щодо сприяння відповідними місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування територіальним виборчим комісіям та органам ведення Державного реєстру виборців в організаційному та технічному забезпеченні здійснення передачі ними інформації, передбаченої Порядком, затвердженим пунктом 1 цієї постанови.
  3.Цю постанову надіслати обласним, Київській міській державним адміністраціям для доведення до відома відповідних обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних виборчих комісій та відповідних органів ведення Державного реєстру виборців, обласним, Київській міській радам, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
  Заступник Голови Центральної виборчої комісіїЖ.УСЕНКО-ЧОРНА  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 11-04-2017, 10:41

  У К Р А Ї Н А

  ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

  ПОСТАНОВА

  10 серпня 2015 року № 158

  Про форми іменних запрошень на місцеві вибори

  Відповідно до пункту 4 частини першої статті 24, пункту 4 частини другої статті 26, частини другої статті 31, частин першої, другої, дев’ятої статті 77, пункту 1 частини третьої, частини чотирнадцятої статті 78, частини тринадцятої статті 87 Закону України "Про місцеві вибори", керуючись статтями 11 – 13, пунктом7 статті21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісіяпостановляє:

  1.Затвердити форми:

  іменного запрошення на місцеві вибори виборцю, включеному до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці (додаток 1);

  іменного запрошення на місцеві вибори виборцю, включеному до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці, стосовно якого у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (додаток 2);

  іменного запрошення на повторне голосування з місцевих виборів виборцю, включеному до списку виборців для повторного голосування на звичайній виборчій дільниці (додаток3);

  іменного запрошення на повторне голосування з місцевих виборів виборцю, включеному до списку виборців для повторного голосування на звичайній виборчій дільниці, стосовно якого у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (додаток 4).

  2.Іменні запрошення на місцеві вибори виготовляються органами ведення Державного реєстру виборців за формами, затвердженими цією постановою, та передаються відповідним дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць на паперових носіях формату А3, про що складається акт (додаток 5).

  3.Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 18 квітня 2014 року №326 "Про форми іменних запрошень на вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

  4.Цю постанову надіслати обласним, Київській міській державним адміністраціям для доведення до відома відповідних органів ведення Державного реєстру виборців та оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

  Голова Центральної виборчої комісіїМ.ОХЕНДОВСЬКИЙ


  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 11-04-2017, 10:38

  У К Р А Ї Н А

  ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

  ПОСТАНОВА

  10 серпня 2015 року № 157

  Про форми списків виборців та інших виборчих документів для підготовки та проведення голосування з місцевих виборів

  Відповідно до пункту 4 частини першої статті 24, частини тринадцятої статті 27, частин першої, другої статті 30, частини другої статті 32, частин першої, другої статті 34, частини другої статті 78, частин десятої – дванадцятої статті 87 Закону України "Про місцеві вибори", частин п’ятої – восьмої статті 27, частин сьомої, восьмої статті 28 Закону України "Про Державний реєстр виборців", керуючись статтями 11–13, пунктом 7 статті21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісіяпостановляє:

  1.Встановити форми:

  попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці (додаток1);

  уточненого списку виборців на звичайній виборчій дільниці (додаток2);

  списку виборців на спеціальній виборчій дільниці (додаток 3);

  списку виборців для повторного голосування на звичайній виборчій дільниці (додаток 4);

  списку виборців для повторного голосування на спеціальній виборчій дільниці (додаток 5);

  витягу із списку виборців на звичайній виборчій дільниці для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно (додаток6);

  витягу із списку виборців на спеціальній виборчій дільниці для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно (додаток7);

  подання з відомостями про громадян України, які мають право голосу на місцевих виборах та на день їх проведення перебуватимуть у стаціонарному закладі охорони здоров’я (додаток 8);

  акта про передачу органом ведення Державного реєстру виборців дільничній виборчій комісії попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці (додаток9);

  акта про передачу органом ведення Державного реєстру виборців дільничній виборчій комісії уточненого списку виборців на звичайній виборчій дільниці (додаток10);

  акта про передачу органом ведення Державного реєстру виборців дільничній виборчій комісії списку виборців для повторного голосування на звичайній виборчій дільниці (додаток 11).

  2.Списки виборців (додатки 1–5), витяги із списку виборців (додатки6, 7) виготовляються на аркушах формату А3 з обох боків.

  3.Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 23 квітня 2014 року №343 "Про форми списків виборців на виборчих дільницях та інших виборчих документів для підготовки та проведення голосування з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

  4.Цю постанову надіслати Міністерству охорони здоров’я України для доведення до відома керівників стаціонарних закладів охорони здоров’я, а також обласним та Київській міській державним адміністраціям для доведення до відома відповідних органів ведення Державного реєстру виборців та територіальних виборчих комісій.

  Голова Центральної виборчої комісіїМ.ОХЕНДОВСЬКИЙ

  смотреть фильмы онлайн бесплатноp157_10082015_d1.doc [634.5 Kb] (cкачувань: 1)
  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 6-04-2017, 15:13

  Особистий кабінет виборця Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті "Державний реєстр виборців” розроблений та функціонує програмний ресурс "Особистий кабінет виборця”.

  Метою обробки персональних даних є – надання відповіді на запит про включення до Державного реєстру виборців.

  Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі даного програмного ресурсу, створити свій особистий кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Для його створення Вам необхідно зайти на офіційний веб- сайт Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» (http://www.drv.gov.ua/). Та на головній офіційного веб-сайту вибрати та натиснути кнопку «Особистий кабінет виборця».

  Процедура реєстрації на сайті проста та не потребує багато часу. Реєстрацію в системі можуть здійснити особи , які досягли вісімнадцятирічного віку.

  В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі "Перевірити дані у Реєстрі” необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Повідомлення щодо результатів Вашого запиту надійде на Вашу електронну пошту.

  При необхідності уточнити питання щодо створення Особистого кабінету виборця та інших питань, пов’язаних з Державним реєстром виборців, звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборці апарату Ставищенської райдержадміністрації, який знаходиться за адресою: смт Ставище, вул.Цимбала Сергія, буд.35/1, 3 поверх та за телефоном: 5-10-60.

  При собі необхідно мати паспорт.

  Чекаємо на Вашу допомогу та співпрацю.

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 30-03-2017, 14:09
  Постанова ЦВК від 03.03.2017 р№34 смотреть фильмы онлайн бесплатноK-R-A-yi-N-A.doc [25.5 Kb] (cкачувань: 28)
  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 30-03-2017, 14:06
  СЕРЕДНІ НОРМИ видатків виборчої комісії на підготовку і проведення  позачергових та повторних місцевих виборів смотреть фильмы онлайн бесплатноp34_03032017_d1-1.doc [167.5 Kb] (cкачувань: 24)
  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 6-03-2017, 15:22

  ПОСТАНОВА
  Верховної Ради України

  Про призначення позачергових виборів Брилівського сільського голови Ставищенського району Київської області

  У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Брилівського сільського голови Ставищенського району Київської області Кравця І.П. та відповідно допункту 30частини першої статті 85 Конституції України,частини третьої статті 14,частин першоїтап’ятої статті 15,статей 68,69Закону України "Про місцеві вибори" Верховна Рада Українипостановляє:

  1. Призначити позачергові вибори Брилівського сільського голови Ставищенського району Київської області на неділю 30 квітня 2017 року.

  2. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Брилівського сільського голови.

  3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів Брилівського сільського голови за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.

  4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

  Голова Верховної Ради України

  А.ПАРУБІЙ

  м. Київ
  21 лютого 2017 року
  № 1881-VIII