Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Листопад 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Популярне

  Авторизація

  Рекомендуємо

  Погода  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 6-07-2017, 14:39

                        Ой на Івана, ой на КупалаЗ глибини віків прийшло до нас Купало — свято літнього сонцестояння,                       Ой на Івана, ой на Купаласвято тепла, молодості та кохання, яке відзначається 6-7 липня. У колі річних свят Купало — одне з найголовніших. За народним повір'ям, у цей день відбуваються різні дива: трави і квіти набувають магічної сили, земля відкриває свої скарби, сонечко спускається з неба, щоб викупатись у річці, а опівночі вогнистим цвітом розквітає папороть — хто знайде той цвіт, той здобуде багатство і здоров'я.

  В Ставищенській центральній районній бібліотеці проведено фольклорну мандрівку «Купальське свято - це легенда». Бібліотекар Дишлюк О.І. розповіла про свято, традиції і звичаї найчарівнішого і найзагадковішого свята. Про два символи свята Купало та Марену розповіла організатор культурно-дозвілевої діяльності центральної клубної системи Крук Т.П. На святі панувала казкова атмосфера, яка супроводжувалася красивими обрядами: плетіння купальських вінків кожної учасниці заходу та виготовлення прикрас для святкового купальського дерева – качана з вишні та букета з польових квітів.                      Ой на Івана, ой на Купала

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 28-06-2017, 09:24

   З книгою жити – з добром дружити.Кожна нова книга в бібліотеці - подія, це завжди таємниця і знайомство, З книгою жити – з добром дружити.яке приносить ні з чим незрівняне задоволення. Книжковий фонд Ставищенської центральної районної бібліотекипоповнився партією книг, які отримано від Київської обласної бібліотеки для дітей згідно програми «Українська книга - 2016» та «Програми щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек». Одержані книги різної тематики: науково - пізнавальні, історичні, пригоди та фантастика, художня література, книги українських та зарубіжних авторів, довідкові видання.

  Новинки вийшли у видавництвах України «Фоліо», «Ранок»,«Просвіта», «Нора - друк», приватних видавництвах міст Києва, Львова, Харкова. На день нової книги «Презентуємо книжкові новинки» завіталичитачі бібліотеки. Бібліотекарі Дишлюк О.І. та Ященко Л.М. знайомили присутніх з творами сучасних українських та зарубіжних авторів. Знайомство з новою книгою принесло задоволення читачам, яківідкрили для себе нові імена. З книгою жити – з добром дружити.

   

  В.О.Пацеля

  Завідуюча відділом обслуговування читачів Ставищенської центральної районної бібліотеки

   

   

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 22-06-2017, 09:36


  Подаруй бібліотеці книгуБібліотека – філія с.Стрижавка Ставищенської ЦБС протягом тривалого часу приймає участь у доброчинній акції "Подаруй бібліотеці книгу". Читачі, друзі бібліотеки дарують їй книги. Багато цікавих книг подаровано бібліотеці активною читачкою Наталією Комахою. Для неї книги – це найкращі друзі, які принесли їй багато користі. Із великим задоволенням вона дарує їх бібліотеці та ділиться з читачами враженнями від прочитаних книг. В бібліотеці оформлена книжкова виставка «Книги з добрих рук».

   

  Л.Максименко Бібліотекар сільської бібліотеки-філії с.Стрижавка Ставищенської ЦБС

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 16-06-2017, 09:19

       Семінар бібліотечних працівників Ставищенської ЦБС.16 червня 2017 року на базі Ставищенської районної бібліотеки для дітей      Семінар бібліотечних працівників Ставищенської ЦБС.проведено семінар бібліотечних працівників Ставищенської ЦБС «Робота з дошкільною та учнівською молоддю в літній період. Проведення заходів «Літо з книгою».».

  Програма семінару включала в себе годину професійного спілкування «У світі бібліотечних новин», яку провела директор Ставищенської ЦБС О. Петухова, консультації «Книга і читання в житті дитини», що надала завідуюча Ставищенською районною бібліотекою для дітей Л. Васильєва, інформацію про нові книги, що надійшли до бібліотек Ставищенської ЦБС з Київської обласної бібліотеки для дітей згідно програм «Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек» та «Українська книга – 2016» надала методист Ставищенської ЦРБ Н. Коваленко, огляд-презентацію нової книги Т. Крижанівської «Життя після літа» зробила завідуюча бібліотекою-філією с. Гостра Могила Ю. Дишлюк, інформаційну годину «Цікаві факти про все на світі» провела бібліотекар Ставищенської ЦРБ Л. Пацеля. У рамках семінару було проведено обмін досвідом «Вчимося у колег».     Семінар бібліотечних працівників Ставищенської ЦБС.     Семінар бібліотечних працівників Ставищенської ЦБС.

   

  Н.Коваленко Методист Ставищенської ЦРБ

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 15-06-2017, 09:18

  В серцях і книгах пам'ять про війнуПід час Другої світової війни українці проявили неповторну мужність і героїзм,В серцях і книгах пам'ять про війну відстоюючи волю і незалежність України на фронтах війни, у партизанських загонах, підпіллі. До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в Ставищенській центральній районній бібліотеціоформлено виставку-пам’ять «Шляхами болю й перемоги», де представлено документальні та художні твори про лихоліття війни. Читачі знайомляться з книгами, в яких висвітлюються сторінки історії Другої світової війни, роки окупації в Україні, героїчні подвиги наших земляків. Бібліотекар Дишлюк О.І. з читачами юнацького віку провела бліц - інформіну «Ставищенщина в роки Другої світової війни».

   

  Пацеля В.О.- завідуюча відділом обслуговування читачів центральної районної бібліотеки

   

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 5-06-2017, 09:32

  Василиській бібліотеці-50!4 червня громада села Василиха Ставищенського району урочисто Василиській бібліотеці-50!відзначила День села. Василиська сільська бібліотека-філія Ставищенської ЦБС в цей день приймала вітання з нагоди свого 50-річного ювілею. Читачі мали змогу ознайомитися з історичним минулим бібліотеки та її сьогоденням на представленому стенді «Василиській сільській бібліотеці – 50. Бібліотека: історія і сучасність».

   

  О. Федорей Бібліотекар сільської бібліотеки-філії с.Василиха Ставищенської ЦБС

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 2-06-2017, 11:21

  «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» 1 червня в Ставищенській районній бібліотеці для дітей проведено свято «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» з учнями 1-4-х класів НВК №1, №2, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Цей день – нагадування суспільству про необхідність захисту прав дітей, щоб діти росли щасливими, здоровими, успішними, навчалися в школі і займалися улюбленою справою.

  З святом дитинства і радості дітей привітали голова Ставищенської районної ради В. П. Малаш та представник благодійного фонду «Фортеця» в Ставищенському районі В. І. Бондарець.

  Діти читали вірші, танцювали, прийняли активну участь у конкурсі малюнків на асфальті.«Хай сонцю і квітам всміхаються діти» «Хай сонцю і квітам всміхаються діти»

  Спонсором свята став голова благодійного фонду «Фортеця» О.Б. Ференець.

   

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 23-05-2017, 15:44

  "Є права у кожного із нас"З метою поширення правових знань дітей, в Ставищенській Районній бібліотеці"Є права у кожного із нас" для дітей відбулося засіданні клубу «Підліток і закон» на тему «Є права у кожного із нас»

  Бібліотекар Міщенко В.В. розповіла присутнім про історію створення «Декларації прав дитини» та ухвалення «Конвенції про права дитини», ознайомила з основними правами дитини та з прикладами їх порушення в Україні.

  Обговорювали питання про права та обов’язки дітей в Україні, про право на опіку і піклування, на достатній життєвий рівень, на освіту та медичне обслуговування тощо.

  Переглянули відеоролики з правової тематики та приймали активну участь в обговоренні своїх прав.

  Учасниками заходу були користувачі бібліотеки – учні 7-Б класу НВК №1

   

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 23-05-2017, 15:41

  Проведено  свято вишиванки В Ставищенській районній бібліотеці для дітей проведеносвято вишиванкиПроведено  свято вишиванки з учнями 2-А класу НВК №2 ( класовод Забудько Г.В., вихователь Шевчук О.І.) , нарядного свята національного українського одягу. Свято вишиванки – символ Батьківщини, дзеркало народної душі. Бібліотекар Шушківська Н.І. розповіла дітям легенду про те, як українська дівчина отримала від Бога дар мистецтва народної вишивки. Вишивка – це один із найдавніших та найпоширеніших видів народної творчості, яким славляться українські майстрині. Діти дізналися про основні кольори народної вишивки,про те, що вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. А тому всі мами стараються вдягнути хлопчиків і дівчаток у вишиванки. Діти читали вірші, співали пісні, присвячені вишиванкам, а також танцювали.

  Всім присутнім на заході дуже сподобалась виставка вишиванок, а секретами майстерності вишиванок поділилися з дітьми майстрині Міщенко В.В., Коваленко Н.Ф.

  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 19-05-2017, 13:59

   

  Відбувся перегляд літератури «21 травня –День пам’яті жертв політичних репресій»До Дня пам’яті жертв політичних репресій, який щорічно відзначаєтьсяВідбувся перегляд літератури «21 травня –День пам’яті жертв політичних репресій» в Українів третю неділю травня Ставищенська центральна районна бібліотека презентує перегляд літератури «21 травня –День пам’ятіжертв політичних репресій»,якиймістить видання, історичні документи та фотоматеріали трагічних подій в історії нашої держави.Бібліотекар читального залу Лариса Пацеля проводить з читачами інформаційні бесіди історико – краєзнавчого, просвітницького змісту,щоб пам’ятати правду про минуле.

  У бібліотеках району відбулися: книжкові виставки, перегляди літератури «Репресоваі історією», », цикл бесід «Приречені на голгофу» «