Ставищенська районна державна адміністрація

Карта сайту Електронні звернення Головна

Навігація

Календар

«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Популярне

  Авторизація

  Рекомендуємо

  Погода  » » Зміни в законодавстві - Психологічна реабілітація АТО.
  АвторАвтор: 1021press | ДатаДата: 26-07-2017, 11:40

  Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до районного управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі,до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

  Районне управління соціального захисту населення протягом одного робочого дня з дня надходження заяви реєструє таку заяву та укладає договір про надання послуг із психологічної реабілітації у трьох примірниках (по одному для кожної сторони).

  Усі примірники договору про надання послуг із психологічної реабілітації, підписані керівником районного управління соціального захисту населення та учасником антитерористичної операції і скріплені печаткою передаються учаснику антитерористичної операції для подальшої передачі суб’єкту надання послуг. Після прибуттяучасника антитерористичної операціїдо відповідного суб’єкта надання послуг керівник такого суб’єкта підписує та скріплює печаткою (за наявності) всі примірники договорупро надання послуг із психологічної реабілітації, після чого надсилає один примірник поштовим відправленням до районного управління соціального захисту населення,другий — передаєучаснику антитерористичної операції, третій — залишає на зберіганні у себе.

  Примірний договірпро надання послуг із психологічної реабілітаціїі форма акта надання послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштівзатверджуютьсяМінсоцполітики.

  Оплата послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції проводиться шляхом відшкодування вартості таких послуг суб’єктам надання послуг відповідно до укладеного договору на підставі актів надання послуг. У разі дострокового вибуття учасника антитерористичної операції із установи/закладу, що надає послуги із психологічної реабілітації в умовах стаціонару, районний орган соціального захисту населення проводить оплату суб’єкту надання послуг виключно за фактично надані учаснику антитерористичної операції послуги, в тому числі послуги з організації проживання та харчування.

  Витрати на оплату проїзду до суб’єктів надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад відшкодовуються учасникам антитерористичної операції відповідно до Порядку виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 23 серпня 2016 р.№ 528 «Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад».

   

  За консультацією звертатись до управління соціального захисту населення Ставищенської РДА або зателефоном 5-15-49.

   

   

   

  шаблоны для dleскачать фильмы

  Теги до статті:

  Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.

  Інформаційне повідомлення

  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.